БЕЗВІСНИЙ БІЗНЕСМЕН З ВІННИЧЧИНИ ПОДАРУВАВ ЗІРЦІ «1+1» ЧАСТКУ БУДІВЕЛЬНОЇ КОМПАНІЇ

Будівництво Вінничина Суспільство

Телеведучий телеканалу «1+1» та продюсер Юрій Горбунов після невдач зі зйомкою скандального серіалу «СМТ Інгулець» за понад 30 млн. бюджетних гривень та фіаско із взяттям на поруки арештованого олігарха Коломойського завдяки мешканцю Вінниччини пішов у будівельну галузь і став девелопером.

Про це йдеться у розслідуванні журналістів видання «Главком».

Юрій Горбунов перейнявся масштабним бізнесом, про який він ніде не говорить. 11 липня 2023 р. шоумен увійшов у число співзасновників столичної будівельної компанії «Спейс плаза». Судячи з усього, телезірці подарували частку у компанії.

До приходу Горбунова у фірмі було троє співзасновників: мешканець Вінниччини Темурі Воронков (вніс до статутного фонду «Спейс плаза» шість мільйонів гривень) і двоє киян Олександр Вінницький й Тетяна Шушакова. Вони обоє внесли по два мільйони гривень.

Коли ж у «Спейс плазі» з’явився Горбунов, його внесок до статутного фонду склав 600 тисяч гривень. При цьому ця ж сума коштів відмінусувалася від шести мільйонів гривень, раніше внесених Темурі Воронковим.

12 липня «портфель» телеведучого потовстішав – Воронков «підкинув» йому ще. Таким чином, загальний внесок Юрія Горбунова у будівельну компанію склав мільйон гривень.

ТОВ «Спейс плаза» створене у листопаді 2021 р. Як зазначають журналісти «Главкому», за цей час фірма поки що нічим особливим не відзначилася, проте враховуючи появу Юрія Горбунова, грандіозні будівельні проекти попереду. Та й велике повоєнне відновлення вселяє надію гравцям будівельної галузі.

Крім того, вже у війну ведучий Горбунов спільно зі своєю дружиною-ведучою Катериною Осадчою, яка тепер закинула світську хроніку та працює у проекті з пошуку зниклих людей, зареєстрували громадську та благодійну організацію. Першу назвали «Громадське об’єднання Катерини Осадчої», іншу – «Фонд Катерини Осадчої». Остання організація займається «наданням іншої соціальної допомоги без забезпечення проживання».

В свою чергу, Воронков Темурі Габріелович, який подарував частку статутного фонду столичної фірми Горбунову, залишається мажоритарним власником ТОВ «Спейс плаза». Місцем свого постіного проживання він вказує місто Бершадь Гайсинського району.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *