ПРЕМ’ЄР-МІНІСТР ШМИГАЛЬ: СВІТЛО БУДУТЬ ВІДКЛЮЧАТИ ПРОТЯГОМ КІЛЬКОХ РОКІВ

Війна Економіка Україна

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні уряду 4 червня 2024 р. заявив, що наслідки російських атак на енергетику країни довгострокові, і тому економія буде частиною повсякденного життя українців в наступні роки. Про це повідомили кореспонденти агенції «Інтерфакс-Україна».

«Наслідки російських атак на енергетику довгострокові. Тому заощадження буде частиною нашого повсякденного життя в наступні роки… Наша мета – економити на всіх рівнях: від великих підприємств до окремих будинків і квартир», – наголосив Денис Шмигаль.

Прем’єр зазначив, що ключовий пріоритет – зміцнення енергетики після російських терористичних ударів.

«Ситуація дуже складна. Втрачено понад 9 ГВт потужностей генерації. Ворог продовжує атакувати енергетичні об’єкти. Наразі «Укренерго» знову змушене вдаватися до планових відключень споживачів. Цим виграємо час для того, щоб відновити та посилити енергосистему», – додав прем’єр.

За словами Шмигаля, урядова стратегія включає такі пункти:

  • посилення протиповітряної оборони;
  • ремонти пошкодженого обладнання та подальший розвиток захисту від дронів;
  • децентралізація енергосистеми;
  • міжнародна підтримка та співпраця;
  • енергоефективність та відповідальне споживання електроенергії.

~~~~~~~~    ~~~~~~~~

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *