ТУЛЬЧИНСЬКИХ МАСОВИКІВ-ВИТІВНИКІВ ГРОЙСМАНА ПРОКУРАТУРА ХОЧЕ ПРИМУСИТИ ПОДБАТИ ПРО БЕЗПЕКУ ГРОМАДЯН

Війна Суд

За позовами Тульчинської окружної прокуратури Вінницьким окружним адмінсудом відкрито два провадження щодо бездіяльності Тульчинської міськради та зобов’язання її привести у належну готовність захисні споруди цивільного захисту.

Про це повідомила прес-служба Вінницької обласної прокуратури.

Йдеться про два протирадіаційні укриття на 85 і 100 осіб у кількаповерхових будівлях міста.

Приміщення перебувають у комунальній власності, однак за понад півтора року повномасштабної війни Тульчинська міськрада не вжила заходів щодо їх підготовки для прихистку людей під час загрози ракетних обстрілів. З огляду на це, прокуратурою ініційовано вирішення питання в судовому порядку.

Власне, керівництву міськради в Тульчині не до якихось там укриттів, є більш важливі справи. Наприклад, широкого громадського резонансу набула п’янка з танцями на водосховищі Південного Бугу біля села Степашки, яку зорганізували секретар міської ради Тульчина Віталій Чуба (депутат від «Українська стратегія Гройсмана»), його дружина Ірина, староста Клебанського старостинського округу, а за сумісництвом – голова осередку ГО «Ми вінничани», і головний спеціаліст відділу земельних відносин Оксана Перетятко. Найнятий за кругленьку суму гурт MIX-DANCE розважав тульчинський «істеблішмент» в день роковин теракту в центрі Вінниці, коли внаслідок влучання російських ракет загинули 29 вінничан, серед яких троє дітей, а ще понад дві сотні містян зазнали травм.

1 thought on “ТУЛЬЧИНСЬКИХ МАСОВИКІВ-ВИТІВНИКІВ ГРОЙСМАНА ПРОКУРАТУРА ХОЧЕ ПРИМУСИТИ ПОДБАТИ ПРО БЕЗПЕКУ ГРОМАДЯН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *