ЗЕЛЕНСЬКИЙ РОЗЧАРОВАНИЙ: ВІД ПЕРЕМОГИ НАД РОСІЄЮ ЙОГО ВІДВОЛІКАЮТЬ БОРОТЬБОЮ З ЯКОЮСЬ КОРУПЦІЄЮ

Війна Зеленський Світ Україна

Володимир Зеленський залишився розчарованим увагою держсекретаря США Ентоні Блінкена до теми боротьби з корупцією під час візиту голови Держдепу до Києва у травні 2024 р. Про це пише американське видання The Washington Post.

«Зустріч Зеленського та Блінкена була напруженою», – повідомляє видання з посиланням на людей, знайомих з настроями на київских Печерських пагорбах.

Недостатність зусиль України щодо боротьби з корупцією, як зазначає The Washington Post, стало «джерелом дедалі гострішої напруженості між Києвом та деякими з його найвпливовіших прихильників», і це становить «постійну загрозу для додаткової економічної та військової допомоги».

У таборі Зеленського вважають, що зусилля боротьби з корупцією відвернуть увагу від завдання перемогти росію.

«Високопоставлені українські чиновники скаржаться, що американці та європейці часто використовують стереотип про корумпованість України як привід для затримки чи протидії життєво необхідної допомоги – і що це звинувачення є не лише кліше, а й свідченням лицемірства у столицях, які мають власні проблеми з корупцією», – йдеться у статті The Washington Post.

«Але українці не можуть дозволити собі ігнорувати скарги Заходу, якими б несправедливими вони їх не вважали», – зазначає видання.

~~~~~~~~    ~~~~~~~~

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *