У КОЗЯТИНІ ВІДКРИЛИ МЕМОРІАЛЬНУ ДОШКУ ЗАГИБЛОМУ «КАЛИНІВЦЮ» ЮРІЮ ЛЮБАРЦЮ (фоторепортаж)

Війна Вінничина Вічна пам'ять

У Козятині відкрили меморіальну дошку в пам’ять про старшого солдата Юрія Любарця з бригади «Червона Калина». Дошка розміщена на будівлі районного відділку Національної поліції. На церемонії були присутні побратими, друзі, близькі та колеги поліцейські. Відкриття дошки доручили батькові героя, а перед цим її освятив представник духовенства.

Про це повідомили речники 14-ї бригади оперативного призначення імені Івана Богуна, також відомої як 14 БрОП «Червона Калина». Як відомо, це штурмове формування Національної гвардії України, що входить до складу Західного оперативно-територіального об’єднання з місцем дислокації у Калинівці Вінницької області.

Юрій Любарець народився 6 травня 1990 р. в Козятині. Після закінчення навчання працював у поліції з 2010 р. У 2022 р. приєднався до бригади «Червона Калина». Старший лейтенант поліції служив старшим кулеметником 1 відділення 3 взводу 2 батальйону. Загинув 21 лютого 2023 р. в бою біля населеного пункту Спірне Донецької області в результаті мінометного обстрілу позицій противником.

Президент України посмертно нагородив Юрія Любарця орденом «За мужність» ІІІ ступеня за його самовідданість у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України.

«Сьогодні ми зібрались на відкритті пам’ятної дошки нашого побратима та героя бригади «Червона Калина». Юра був справжнім патріотом, мужнім і відважним. Завжди йшов у бій і знищував ворога, який прийшов на наші землі. Він загинув, захищаючи усіх, хто може жити спокійним життям, загинув за нашу землю. Командування та побратими завжди пам’ятатимуть про його подвиги. Помстимось за кожного», – сказав на відкритті меморіальної дошки один з офіцерів бригади «Червона Калина».

~~~~~~~~    ~~~~~~~~

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *