Перепризначення керівників освітніх і реабілітаційних закладів Вінниччини: майже усі зберегли посади

Вінничина

19 червня 2026 року голова Вінницької обласної ради В’ячеслав Соколовий підписав низку розпоряджень щодо кадрових рішень у комунальних закладах освіти та соціальної реабілітації області. У зв’язку із завершенням строків дії попередніх контрактів 23 червня 2026 року відбулися планові звільнення керівників низки установ. Вже з 24 червня їх повторно призначили на посади на умовах строкових контрактів відповідно до чинного законодавства, що діє в умовах воєнного стану.

Більшість керівників комунальних закладів, підпорядкованих обласній раді, продовжать виконувати свої обов’язки. Зокрема, Миколу Хлівнюка знову призначено начальником «Ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою повітряних сил», а Тетяну Фоміну — директоркою «Вінницької спеціальної школи». Також на своїх посадах залишаються Олександр Стозуб («Мурованокуриловецький спортивний ліцей»), Павло Паламарчук («Самгородоцька спеціальна школа»), Зоя Калашнікова («Серебрійська спеціальна школа») та Олена Ацеховська («Піщанський навчально-реабілітаційний центр»).

Водночас відбулися зміни у керівництві «Староприлуцької спеціальної школи»: у зв’язку із завершенням строку дії контракту з посади директора звільнено Юрія Косача, а новою очільницею закладу призначено Марину Фаєр.

Як випливає із розпоряджень Соколового, усі кадрові призначення мають тимчасовий характер — до визначення переможців конкурсів або до завершення 12-місячного строку після припинення чи скасування воєнного стану.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *