У ВІННИЦІ НА СТАРОМУ МІСТІ ЗНАЙШЛИ ТРУП ЧОЛОВІКА
25 березня о 8:44 рятувальникам повідомили, що у водоймі на вул.М.Приймаченко в обласному центрі виявлено людину без ознак життя. Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Вінницькій області. Прибувши на виклик, бійці ДСНС за допомогою надувного човна та спецобладнання дістали тіло чоловіка з води. Наразі особа та обставини, що призвели до загибелі людини, встановлюються […]
Продовжити читання
