Кінець продажу «за копійки» чи нова схема з ремонтом: уряд переписує правила малої приватизації
Уряд радісно рапортує про чергову «перемогу» у сфері приватизації, обіцяючи покласти край практиці продажу державного та комунального майна «за копійки». Прем’єр-міністерка Юлія Свириденко заявила про завершення епохи позаконкурентного викупу нерухомості. Раніше схема працювала просто: орендар брав приміщення, проводив там ремонт, оформлював його як «невід’ємні поліпшення» — і отримував право викупити об’єкт без аукціону за суттєво […]
Продовжити читання
