Електрика з «накруткою» у 24%: прокуратура Вінниччини повертає кошти, але без кримінальної справи
Вінницька обласна прокуратура повідомила про вжиті заходи, щодо повернення до бюджету понад 600 тисяч гривень, переплачених за електроенергію для шкіл і дитячих садків Могилів-Подільської громади. За словами речників прокуратури, у суді була доведена необґрунтованість підвищення тарифів: у 2023 році освітні установи та постачальник «свідомо погодилися» на суттєве зростання вартості електроенергії, що фактично призвело до зменшення […]
Продовжити читання
