Флагманський поїзд «Сакура» почав курсувати через Вінниччину за маршрутом «Київ-Ужгород»
З 28 квітня 2026 року через Вінниччину почав курсувати новий флагманський поїзд «Сакура», що сполучає Київ та Ужгород. Як повідомили у Міністерстві розвитку громад та територій України, назву поїзда обрали невипадково: вона символізує весняне цвітіння сакур у Києві та Ужгороді, а також є знаком поваги до Японії, яка стала стратегічним партнером у відновленні української залізниці. […]
Продовжити читання
