Аграрії Вінниччини отримали державну компенсацію за придбану сільгосптехніку
Сільгоспвиробники Вінницької області продовжують використовувати інструменти державної підтримки для модернізації власних господарств та підвищення ефективності виробництва. Згідно з інформацією Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України, Вінничина увійшла до п’ятірки лідерів за обсягами коштів, спрямованих на часткову компенсацію вартості вітчизняної техніки та обладнання. У межах першої виплати 2026 року аграріям Вінниччини буде відшкодовано 7,8 мільйона […]
Продовжити читання
