СПОНСОР РУСЬКОМИРЦЯ ЄВГЕНІЯ МУРАЄВА НЕ ЗМІГ КУПИТИ ПУШТУНА МУСТАФУ-МАСІ НАЙЄМА ЗА КРИПТОВАЛЮТУ

Боротьба з корупцією Україна

За повідомленням прес-служби НАБУ, детективи антикорупційного агентства викрили нардепа, який намагався підкупити голову Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури.

Йдеться про члена комітету з питань антикорупційної політики, який пропонував посадовцю хабар у криптовалюті Bitcoin в еквіваленті 50 тис. доларів США.

«В обмін на гроші нардеп просив сприяння в отриманні коштів з фонду ліквідації наслідків збройної агресії рф на ремонт підконтрольного йому об’єкта інфраструктури. Після виділення коштів з фонду на криптогаманець викривача-топпосадовця надійшов перший транш неправомірної вигоди в еквіваленті 10 тис. доларів США», – йдеться в повідомленні НАБУ.

У НАБУ зазначили, що це перша в історії антикорупційних органів неправомірна вигода у криптовалюті, яку вдалося задокументувати. Тривають слідчі дії.

Як відомо, головою Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури наразі є відомий виходець з Афганістану, колишній український журналіст та екс-депутат Верховної Ради Мустафа-Масі Найєм. А член парламентського комітету з питань антикорупційної політики, який його корумпував – це нардеп від «Слуги народу» Андрій Одарченко, відомий своїм фінансуванням нині забороненої проросійської партії колишнього «регіонала» Євгенія Мураєва «Наші».

Деякі подробиці з суду, де розглядалось питання обрання запобіжного заходу Андрію Одарченку і дещо про самого нардепа оприлюднив Центр боротьби з корупцією.

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *