НАЦГВАРДІЄЦЬ З ВІННИЧЧИНИ – ЧЕМПІОН УКРАЇНИ З БРАЗИЛЬСЬКОГО ДЖИУ-ДЖИТСУ

Спорт

Днями у Києві відбувся чемпіонат України з бразильського Джиу Джитсу в якому приймали участь спортсмени з різних регіонів країни. Серед них гвардієць з Вінничини, який вкотре привіз золото. Змагався спортсмен у ваговій категорії до 77 кілограмів.  Це не перша його перемога.

Свій шлях у спорті гвардієць почав у 16 років зі змішаного єдиноборства. Боєць переконаний, що цей вид бойових мистецтв навчив його дисципліні, дав духовний розвиток та заклав спортивні цінності. Ці навички і націлили його на військову справу.

« Це був важкий, але дуже цікавий турнір, на якому я зміг продемонструвати свою майстерність і отримати визнання від суперників. Я дуже задоволений своїми досягненнями на цьому чемпіонаті і готовий продовжувати тренуватися для досягнення нових висот у своєму спортивному розвитку.», – розповідає гвардієць.  Він висловив подяку тренерам, які його підготували до змагань, а також своїм суперникам за те, що вони змусили його показати найкращі результати.

Гвардієць також поділився планами на майбутнє, він планує продовжувати тренуватися та підвищувати свою майстерність, щоб досягти нових висот у своєму спортивному розвитку. Його перемоги на чемпіонаті України свідчать про його великий талант і наполегливість у досягненні своїх цілей. Ця інформація з Фейсбук-сторінки військової частини 3008 Національної гвардії України.

_______________________________________________

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *