ДОМОВЛЕНОСТІ МІЖ ПОЛЬЩЕЮ ТА УКРАЇНОЮ: КОМПРОМІС У СПРАВІ ЗЕРНОВОГО ЕМБАРГО

Економіка Україна

Польща і Україна прийшли до згоди щодо оцінки українського плану експорту польськими фахівцями. Ця домовленість настала внаслідок суперечок, пов’язаних з ембарго на зерно, що виникли між двома країнами. Президент України Володимир Зеленський виразив впевненість у тому, що Польща і надалі буде підтримувати Україну в цьому питанні.

Міністр аграрної політики та продовольства України, Микола Сольський, провів телефонну розмову зі своїм польським колегою Робертом Телусом. Під час розмови обговорювалася ситуація, пов’язана з ембарго на зерно, і пропозиція України щодо її врегулювання. Сторони домовилися знайти рішення, яке враховуватиме інтереси обох країн і підтвердили тісні та конструктивні відносини між ними. Вони також домовилися найближчим часом розробити варіант взаємодії з питань експорту.

В майбутніх переговорах обговорюватимуться інші питання, які будуть підготовлені обома сторонами. Окрім того, Польща згодилася вивчити український план експорту та розробити свої пропозиції щодо нього. Міністр сільського господарства Польщі, Роберт Телус, висловив готовність до пошуку рішення, яке б забезпечило захист польського ринку і фермерів, а також допомогло Україні. Він підкреслив важливість забезпечення транзиту, який не шкодив би польським фермерам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *