ПОДАТКОВА ТЕЛЕФОНУВАТИМЕ БОРЖНИКАМ З ЄСВ ПРОТЯГОМ ТРЬОХ МІСЯЦІВ

Економіка Україна

Державна податкова служба України з 25 березня 2024 р. розпочинає пілотний проект з інформування платників єдиного внеску (ЄСВ) про наявність у них податкового боргу. Про це йдеться у повідомленні Державної податкової служби України.

Мета пілотного проекту – підвищення рівня обізнаності платників податків щодо наявності у них податкового боргу з платежів, недоїмки щодо сплати єдиного внеску, а також сприяння добровільному погашенню заборгованості.

«Платникам податків – боржникам через Контакт-центр ДПС у телефонному режимі буде доведено інформацію про суму заборгованостей, що обліковується у них у розрізі податків/зборів та єдиного внеску, а також територіальних органів ДПС, у яких обліковується наявна заборгованість», – пояснюють у Державній податковій службі.

Пілотний проект триватиме протягом трьох місяців.

Раніше повідомлялося, що протягом 2023 р. виконавчі служби стягнули понад 25 млрд. грн., що є рекордним показником на останні п’ять років. Водночас, це лише 6% від загальної суми, яку мали стягнути з боржників.

~~~~~~~~    ~~~~~~~~

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *