ДИРЕКТОРКУ ТОВ «АТЛАНТІКС 1» ВИЗНАЛИ ВИННОЮ У ЗАВОЛОДІННІ БЮДЖЕТНИМИ КОШТАМИ

Вінничина Кримінал Прокуратура

Немирівський районний суд Вінницької області визнав обґрунтованими доводи ювенального прокурора Вінницької обласної прокуратури та визнав винуватою директора одного з підприємств Київської області у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 191 КК України (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене у великих розмірах).

У суді прокурором доведено, що засуджена, будучи керівником одного із товариств з обмеженою відповідальністю уклала договір з одним із Немирівських загальноосвітніх закладів на виконання капітального ремонту комплексу будівель та споруд із застосуванням заходів теплореновації на суму понад 6 млн 600 тис. грн.

У подальшому директор підприємства, зловживаючи своїм службовим становищем, в актах виконаних робіт внесла неправдиві відомості про повне виконання передбачених договором робіт, які фактично виконані не у повному ообсязі.

Унаслідок таких дій Немирівській об’єднаній територіальній громаді заподіяно матеріальну шкоду у розмірі понад 360 тис. грн.

За результатами розгляду обвинувального акта та наданих прокурором доказів судом жінку визнано винуватою у вчиненні кримінального правопорушення та засуджено до покарання у виді 5 років позбавлення волі з позбавленням права займатися господарською діяльністю, пов’язаною з виконанням ремонтних робіт строком на 3 роки.

Також суд задовольнив позов прокурора, яким зобов’язав керівника підприємства повернути Немирівській міській громаді Вінницької області понад 360 тис. грн збитків.                                           

На даний час вирок законної сили не набрав.

За інформацією «Ми Вінничани», мова про уродженку села Острійки Білоцерківського району Київської області Інна Горбенко, яка є директоркою зареєстрованого у Білій Церкві ТОВ «АТЛАНТІКС 1». Очолюване Горбенко ТОВ «АТЛАНТІКС 1», як переможець тендеру Немирівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа 1-3 ступенів № 1 ім. М.Д. Леонтовича – гімназія» Немирівської міської ради, у жовтні 2017 р. уклало договір на виконання робіт з капітального ремонту комплексу будівель та споруд ліцею із застосуванням заходів теплореновації (заміна вікон та дверей, утеплення фасаду) на суму 6 647 588,00 грн.
За внесення в акти виконаних робіт неправдивих відомостей про повне виконання передбачених договором робіт, які були виконані не у повному обсязі, відносно Інни Горбенко була відкрита кримінальна справа за низкою статей Карного кодексу. Але 11 березня 2024 р. Немирівський районний суд за ч. 1 ст. 366 КК України (службове підроблення) за ч. 2 ст. 191 КК України (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене у великих розмірах) звільнив Горбенко від покарання у звязку з закінченням строків давності притягнення до кримінальної відповідальності, вона була засуджена за ч. 4 ст. 191 КК України з призначенням покарання у виді 5 років позбавлення волі з позбавленням права займатися господарською діяльністю, повязаною з виконанням ремонтно-будівельних робіт строком на 3 роки.

___________________________________________

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *