ГРОШІ У ЧАГАРНИКАХ: ЯК 21-РІЧНИЙ ЗНАЙОМИЙ ВИКРАВ КОШТИ У СВОГО ДРУГА

Кримінал

За інформацією, яка надійшла 2 жовтня до Відділу поліції № 3 Вінницького району, 19-річний мешканець Якушинецької громади повідомив про крадіжку в його кімнаті в гуртожитку. Потерпілий стверджує, що з його кімнати було викрадено 10 500 гривень. Згідно із заявою, викрадені гроші належали його приятелю, який тимчасово проживав в цій кімнаті.

Наразі поліція розпочала досудове розслідування щодо цього випадку. За даними начальника Відділу поліції № 3 Ігоря Чебана, зловмисником, який викрав гроші, виявився 21-річний знайомий потерпілого. Після конфлікту з потерпілим він виїхав з кімнати, і вже після його виїзду виявилася відсутність грошей.

Поліція змогла встановити місцезнаходження зловмисника і виявила, що він приховав викрадені кошти у чагарниках. В результації розслідування речовий доказ було вилучено.

За фактом крадіжки правоохоронці розпочали кримінальне розслідування згідно зі статтею 185 Кримінального кодексу України, яка передбачає покарання від позбавлення волі до восьми років. Розслідування щодо цього кримінального провадження триває на даний момент.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *