У МОГИЛІВЦІ ВИЯВИЛИ НЕЗАКОННИЙ ВИЛОВ РИБИ: ЗБИТКИ РИБНОМУ ГОСПОДАРСТВУ УКРАЇНИ ОЦІНЮЮТЬ НА 372 623 ГРН

Кримінал

За інформацією, наданою Вінницьким рибоохоронним патрулем, 4 жовтня 2023 року, вночі, під час проведення заходів з контролю за правилами рибальства, було виявлено випадок незаконного вилову риби, що призвів до значних матеріальних збитків.

Правопорушник, який використовував гумовий човен, здійснював незаконний лов риби за допомогою сіток. Ця подія сталася на ставку в районі села Могилівка Жмеринського району Вінницької області. Під час виявлення було знайдено 4 сітки, якими порушник виловив 219 карасів сріблястих, 5 окунів, 2 білих амура та 1 щуку, загальною вагою 20 кг. Загальні збитки, завдані рибному господарству України, оцінюються на 372 623 гривні.

Після виявлення цього правопорушення була викликана слідчо-оперативна група, і вищезазначені сітки, човен та незаконно добуті рибні ресурси були вилучені поліцією. Зараз вирішується питання про внесення відомостей щодо цієї події до Єдиного реєстру даних про правопорушення.

Порушник вчинив дії, які суперечать статті 63 Закону України “Про тваринний світ”. Відповідно до частини 4 статті 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення, за це порушення передбачено відповідальність.

В Управлінні діє “гаряча лінія” за номером (068) 018-37-52, де свідомі громадяни можуть повідомити про випадки порушення правил рибальства або законів, що регулюють придбання та збут водних біоресурсів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *