ЗАТРИМАНІ ЗЛОВМИСНИКИ У ПОГРЕБИЩІ

Кримінал

Працівники Відділу поліції № 4 Вінницького районного управління 16 жовтня успішно викрили та затримали двох зловмисників у віці 19 і 37 років, які вчинили незаконне заволодіння транспортним засобом та вчинили крадіжку майна в місті Погребище. За ці злочини їм загрожує покарання у вигляді до восьми років позбавлення волі.

Повідомлення про ці правопорушення надійшло від 54-річного мешканця Погребища, який був пошкоджений внаслідок цих подій. Потерпілий розповів, що викрадене майно, зокрема мопед SABUR, болгарка та електродрель, було збережено у приміщенні літньої кухні, що знаходиться біля його місця проживання.

Андрій Лазарчук, начальник Відділу поліції № 4 Вінницького районного управління, повідомив, що поліцейські швидко встановили осіб, які вчинили ці злочини, та вони визнали свою причетність до правопорушень. Виявилося, що обидва зловмисники раніше вже мали конфлікти з законом у справах крадіжок.

Поліція успішно вилучила транспортний засіб та вкрадений раніше майно потерпілого. В данний момент проводиться слідство для вирішення питання щодо повідомлення правопорушникам про підозру.

У зв’язку з цими подіями, правоохоронці проводять досудове розслідування за статтею 185 (крадіжка) та статтею 289 (незаконне заволодіння транспортним засобом) Кримінального кодексу України. Нагадаємо, що процесуальне керівництво у цих досудових розслідуваннях здійснюється Немирівською окружною прокуратурою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *