ВІННИЦЬКІ ЛІКАРІ ВИКОНАЛИ ДВІ УСПІШНІ ОПЕРАЦІЇ: ТРАНСПЛАНТАЦІЯ ПЕЧІНКИ ТА НИРОК

Медицина Вінниця

У Вінниці успішно виконали дві складні операції трансплантації нирок та печінки за один день, повідомляє Василь Паненко, керівник Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М.І. Пирогова. За його словами, ці процедури, проведені командою трансплантологів спільно з лікарні “Феофанія”, надали двом пацієнтам, які довгий час страждали від захворювань печінки та нирок, можливість на повноцінне життя.

Василь Паненко також висловив вдячність колегам з лікарні “Феофанія” та її керівнику Ігору Семеніву за плідну співпрацю та підтримку. Він також висловив подяку Міністру Віктору Ляшку, команді МОЗ і Українському центру трансплант-координації за підтримку лікарні та організацію трансплантації в Україні. У дописі також зазначив вічну світлу пам’ять донору та висловлено безмежну шану і подяку родині донора за важливе та шляхетне рішення.

___________________________________________________

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *