НА ВІННИЧЧИНІ З РИБОЮ ПОРОБЛЕНО: ВОНА АБО ГИНЕ, АБО МАЄ ПЕРСПЕКТИВИ ДОРОЖЧАТИ

Вінниця Економіка Суспільство

Поки влада Вінниччини у форматі телесеріалу більше місяця опікується загиблою рибою, у Вінниці виникли проблеми з рибою живою. Точніше, проблеми виникли у продавців живої риби.

13 листопада 2023 р. до Вінницької міськради виходили торговці рибою з Привокзального ринку, яких збурили дій адміністрації.

Орендарі торгових місць рибного павільйону стверджували, що їх примушують заплатити за реконструкцію торгівельних майданчиків, про що їх ніхто не попереджував.

За словами підприємців, з них вимагають до кінця листопада по тисячі доларів США за реконструкцію. І це, начебто, тільки перший внесок. Якщо не заплатять до 5 грудня 2023 р., то їх виженуть з ринку. Тому люди і вирішили звернутися до міськради з проханням допомогти розібратися у конфліктній ситуації.

Зі слів продавців риби, реконструкція розпочалися ще рік тому. Про плани адміністрації ринку ніхто нічого не знає. З чуток стало відомо, що торговці з ринку будуть вимушені оплатити своїм коштом роботи з реконструкції. Підприємці стривожились і звернулися за роз’ясненнями до адміністрації ринку. Після чого директор ринку начебто кількох підприємців запросив до свого кабінету і повідомив, що вони повинні принести по тисячі доларів. Підприємці попередили, – в такому випадку ціни на живу рибу різко підуть вгору.

У Вінницькій міськраді від проблеми одразу дистанціювались. Чиновниця з мерії, що вийшла до підприємців, заявила, що всі ринки у Вінниці є приватними, і влада не має права впливати на їхнє керівництво. Але в конкретному випадку міськрада спробує прийняти якісь міри.

В свою чергу керівництво Привокзального ринку заявляє, що має на меті зробити ринок комфортним для здійснення покупок та безпосередньо для продажу товарів. Під час реконструкції рибного павільйону планується забетонувати підлогу, зробити відливи та зливи, провести воду та встановити накриття. Але продавці відмовляються від реконструкції і стверджують, що з них «здирають» по п’ять або шість тисяч доларів.

«Це брехня!», — стверджує адміністрація Привокзального ринку.

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *