МОЛОДИК ОТРИМАВ ДОВІЧНЕ УВ’ЯЗНЕННЯ ЗА ВБИВСТВО 20-РІЧНОЇ ДІВЧИНИ

Прокуратура Вінничина Кримінал Суд

За підтримання публічного обвинувачення Вінницької обласної прокуратури суд визнав 24-річного жителя Барської територіальної громади винуватим у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 187, п. 6 ч. 2 ст. 115 КК України (розбій, спрямований на заволодіння майном у великих чи особливо великих розмірах вчинений в умовах воєнного стану, поєднаний із заподіянням тяжких тілесних ушкоджень; умисне вбивство з корисливих мотивів). Повідомляє прес-служба Вінницької обласної прокуратури.

Вироком суду йому призначено покарання у вигляді довічного позбавлення волі з конфіскацією майна.
Прокурором у суді доведено, що чоловік, будучи обізнаним про приватне життя своїх односельчан, вирішив вчинити незаконне заволодіння грошовими коштами та матеріальними цінностями сім’ї потерпілої. Реалізуючи свій злочинний умисел, з метою власного незаконного особистого збагачення, він 16.02.2023 близько 8 години ранку, перебуваючи на території чужого домогосподарства, через вікно проник в середину будинку потерпілої. Почавши обшукувати кімнати та можливі місця схову коштів та цінностей, був помічений дівчиною, яка несподівано для чоловіка повернулася до будинку.

Не зважаючи на це, він не припинив свої протиправні дії та вчинив напад на 20-річну дівчину, завдавши їй значних тілесних ушкоджень від яких потерпіла померла на місці події. Надалі, не бажаючи бути викритим, чоловік замаскував вбивство під самогубство та зник з місця злочину.

На цей час вирок законної сили не набрав.

____________________________________________________________

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *