НА ВІННИЧЧИНІ ПРОКУРАТУРА ПОВЕРНУЛА ДЕРЖАВІ 3 ГА ЗЕМЕЛЬ ОБОРОНИ

Вінничина Прокуратура Суд

Постановою Вінницького апеляційного суду залишено без змін рішення Тиврівського районного суду Вінницької області, яким задоволено позов Тульчинської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Вінницької обласної військової адміністрації, КЕВ м. Вінниці та Міністерства оборони України про визнання незаконними і скасування розпоряджень Тиврівської районної державної адміністрації, усунення перешкод у користуванні та розпорядженні земельною ділянкою шляхом її повернення у власність держави. Повідомляє прес-служба Вінницької обласної прокуратури.

Йдеться про ділянку з числа земель оборони площею 3 га вартістю 28 млн грн на території нинішньої Шпиківської територіальної громади, яка перебуває в користуванні Квартирно-експлуатаційного відділу міста Вінниці Міністерства оборони України. 

У 2007 році розпорядженням райдержадміністрації без погодження з Міноборони ділянку було передано у приватну власність фізичній особі для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. 

Оскільки земля вибула з державної власності безпідставно, за позовом прокуратури судом зобов’язано відповідача повернути ділянку Вінницькій обласній військовій адміністрації. 

_________________________________

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *