ВІННИЦЬКІ РАДІОПЕЛЕНГІСТИ З МІЖНАРОДНИХ ЗМАГАНЬ ПРИВЕЗЛИ СІМ НАГОРОД

Спорт

У місті Замосць Польщі з 29 вересня по 1 жовтня відбулися міжнародні змагання “Кубок Європи – Біг Хуберта-2023” зі спортивної радіопеленгації. У цих змаганнях взяли участь 10 клубів з трьох країн: Польщі, України та Німеччини. Спортсмени з Вінниці, представники міської дитячо-юнацької спортивної школи № 2, вразили своєю витривалістю та вміннями, виборюючи для своєї команди три золоті, дві срібні та дві бронзові медалі. У підсумковому заліку команда Вінниці посіла третє місце.

Майстерність та професійність вінницьких спортсменів стали головною складовою їхнього успіху. Серед юнаків до 14 років (категорія Ч14) Станіслав Березовський здобув “золото” та “бронзу”. Артем Степаніщев став дворазовим срібним призером серед юніорів (категорія Ч19), а Богдан Філоненко здобув бронзу в тій же категорії. Заслужений тренер України Сергій Зеленський, який є наставником цієї команди, сам також виявився дуже успішним у ветеранському змаганні, здобувши дві золоті медалі.

Тренер МДЮСШ № 2 Сергій Зеленський висловив подяку організаторам за дружню атмосферу, цікаві дистанції та відмінну організацію змагань, які допомогли досягти високих результатів команди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *