+37 ГРАДУСІВ: УКРАЇНА СТАНЕ ОДНІЄЮ ІЗ НАЙСПЕКОТНІШИХ ЄВРОПЕЙСЬКИХ КРАЇН

Україна

Цього тижня Україну очікує надзвичайно спекотна погода, що робить її однією з найгарячіших країн Європи. У південних і східних регіонах температура підніметься до +37 градусів за Цельсієм. Про це повідомив Український гідрометцентр.

Наразі температури в Україні можна буде порівняти із Середземноморськими. Так, українська спека сягатиме тих же значень, що в Італії та Греції, тобто +30…+34 градусів, а у південній частині, центральних та східних областях відмічатиметься сильна спека аж до +37 градусів! Проте, Україна в даний період не є найспекотнішою — в Іспанії очікується +40 градусів! — розповіли метеорологи.

Спека, яка нині охопила Україну, надійшла з Аравії. Це гаряче повітря проникає через південно-східні регіони і майже повністю покриває всю країну, залишаючи західні області трохи прохолоднішими, з температурою до +30 градусів за Цельсієм.

Температура, яка вище норми, буде триматися протягом усього тижня. Чим триваліша спека, тим менше відбувається охолодження поверхонь будівель, бетону та асфальту вночі. Це призводить до погіршення комфорту відчуття температур з кожним наступним днем.

У регіонах, де прогнозують короткочасні дощі, може виникнути ефект парникового ефекту та підвищення вологості, що сприяє почуттю задухи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *