ПАРТІЮ «СЛУГА НАРОДУ» ПОКИНУВ САМИЙ ВИСОКОПРОДУКТИВНИЙ ПАРЛАМЕНТСЬКИЙ НЕАДЕКВАТ

Україна Шизофренія

Депутат Верховної Ради Георгій Мазурашу повідомив про вихід з партії «Слуга народу», але у однойменній фракції він має намір залишитися. Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук.

За словами Мазурашу, він став безпартійним ще 24 січня. Депутат стверджує, що вступив до партії у 2021 р., аби очистити владу, але його надії не виправдалися.

«Щодо фракції «Слуги народу». Я залишаюсь у рідній фракції. Не дуже хотілось би виходити, хоча реально вже достатньо некомфортно перебувати там разом із деякими особами, які, на мою думку, працюють проти інтересів України та народу. А головне – за 4 роки, 5 місяців і 12 днів роботи в парламенті рідна фракція жодного разу не підтримала жодну мою законодавчу ініціативу», – зазначив Мазурашу.

Він обурений тим, що понад 70 його законопроектів залишилися без уваги, в тому числі альтернативний до законопроекту про мобілізацію. Урядовий законопроект Мазурашу назвав антиконституційним та антинародним.

Довідка.

Георгій Мазурашу був обраний народним депутатом України на виборах 2019 р. від партії «Слуга народу» на виборчому окрузі №203 (колишні Глибоцький, Новоселицький, Герцаївський райони Чернівецької області). За перші три роки роботи Верховної Ради нинішнього скликання Мазурашу подав найбільше законопроектів серед депутатів парламенту. Але з понад 450 законодавчих ініціатив, співавтором яких став Мазурашу, проголосовані були лише 54. З особистих законопроектів від нардепа у Раді не був підтриманий жоден. Через, м’яко кажучи, легкий наліт ідіотизма, притаманний його законодавчим пропозиціям. Мазурашу якщо і відомий широкому загалу, то лише неоднозначними законопроектами. Так, він пропонував запровадити щоденну молитву за деокупацію України. А також зареєстрував законопроект №9223, який передбачає ув’язнення українців на 5-7 років за критику влади. Крім того, Мазурашу хотів обмежити представників ЛГБТ прав на мирні акції та запровадити нове свято – День подяки.

~~~~~~~~    ~~~~~~~~

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *