ВІННИЧАНКА НАТАЛІЯ КАЛМИКОВА: НОВА ЗАСТУПНИЦЯ МІНІСТРА ОБОРОНИ

Україна

27 вересня, Кабінет Міністрів України призначив нових заступників міністра оборони. Однією з них стала Наталія Калмикова, яка є вінничанкою та вже має вражаючий досвід у сфері управління та громадської діяльності.

Наталія Калмикова має за плечима значимий досвід роботи в різних сферах. Вона закінчила Вінницький національний медичний університет та Вінницьку академію неперервної освіти зі спеціальністю “Магістр публічного управління”. Її освіта та досвід в галузі публічного управління роблять її ідеальним кандидатом на посаду заступника міністра оборони.

Свого часу обіймала такі посади: продукт-менеджерки у компанії Delta Medical PoE (червень 2008 – травень 2017), керівниці військового відділу у БО МБФ “Повернись живим” (червень 2017 – січень 2021), радниці з гендерних питань Командувача Сухопутних військ ЗСУ (червень 2021 – листопад 2021).

Заступником міністра оборони призначили також Юрія Джигира, а Катерина Черногоренко стала заступницею з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.


Єлизавета Ковальчук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *