КАБМІН ГОТОВИЙ ЗБІЛЬШИТИ ТАРИФИ НА ГАЗ ТА ЕЛЕКТРИКУ, ЯК РЕКОМЕНДУЄ США

Україна

В уряді розглядається ініціатива, яка передбачає збільшення тарифів на газ та електроенергію для громадян, але при цьому розширення субсидій для оплати комунальних послуг. Про це повідомила міністр соціальної політики Оксана Жолнович. Ця ініціатива розглядається в контексті пропозицій, наданих США щодо лібералізації ринку газу та електроенергії в Україні.

Міністр пояснила, що реформа передбачає можливість підвищення тарифів на електроенергію та газ для компаній, але одночасно надає громадянам субсидії, чиї платежі на комуналку перевищують 15% від заробітку.

Оксана Жолнович додала, що вже розроблено цифровий інструмент, який з листопада буде функціонувати повноцінно і автоматично повідомлятиме українців про їхнє право на субсидії. На наступний рік планується виділити близько 50 мільярдів гривень на цю соціальну підтримку громадян.

Міністр сподівається, що ці кошти вистачать для задоволення всіх запитів і допомоги людям із низьким рівнем доходу пережити зиму та можливого підвищення комунальних платежів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *