НАЗАВЖДИ 50… СЬОГОДНІ ВІННИЦЯ ПРОЩАЄТЬСЯ ІЗ ГЕРОЄМ-ЗАХИСНИКОМ МИХАЙЛОМ ШАСТУНОМ

Вічна пам'ять

Cтарший сержант Михайло Шастун воював у лавах 56-ї окремої мотопіхотної Маріупольської бригади. Став у військовий стрій на початку минулого року та разом із побратимами мужньо боронив Україну на Донецькому напрямку. Повідомляє Вінницька міськрада. Останнім для воїна став бій 12 березня поблизу села Григорівка Бахмутського району. Захиснику навічно залишилося 50…

Народився Михайло Шастун 20 листопада 1973 року у Малих Крушлинцях. Після закінчення школи опанував спеціальність тракториста-механіка у тоді ще Зозівському професійно-технічному училищі. Відслужив в армії, а потому тривалий час працював за фахом на місцевому сільськогосподарському підприємстві.

«Відразу як отримав повістку Михайло мобілізувався до війська, – розповідають рідні полеглого Героя. – Він був людиною честі, справжнім патріотом та відданим сином Батьківщини. В пам’яті всіх хто його знали, він назавжди залишиться світлим промінчиком, який зігрівав безмежною добротою…»

Церемонія прощання із Михайлом Шастуном відбудеться у Малих Крушлинцях. Початок о 10:00 за адресою: вул. Молодіжна,18. Поховають воїна близько 12:00 на місцевому кладовищі.

Глибокі співчуття рідним та близьким. Вічна пам’ять та слава Герою!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *