38-РІЧНИЙ ВІННИЧАНИН З 10 СУДИМОСТЯМИ КЕРУВАВ НАРКОТРАФІКОМ У В’ЯЗНИЦЮ

Вінничина Кримінал

У групі було п’ятеро чоловіків, і її лідер – 38-річний житель Вінниці, разом із своїм спільником перебуває в колонії, де постачають наркотики. Усі ці особи мають кримінальне минуле, а організатор групи має 10 судимостей, остання з яких – 6 років за вчинення майнових злочинів.

За даними слідчого управління обласної поліції, ця організована злочинна група функціонувала на Вінниччині протягом кількох місяців. Усі її члени мали конкретні ролі: деякі на волі шукали заборонені речовини, планували час і місце, де їх можна було перекинути через паркан колонії, де їх чекали засуджені.

Під час обшуків в місцях перебування цих осіб в місті Вінниця, слідчі вилучили наркотичні речовини, мобільні телефони, записи, сім-картки та інші докази їхньої протиправної діяльності.

Вінницька обласна прокуратура повідомила організатору групи та її учасникам про підозру. Також подано клопотання до суду щодо застосування запобіжних заходів – тримання під вартою – для тих підозрюваних, які перебувають на волі.

За вчинення злочинів, передбачених Кримінальним кодексом України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання, або збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів чи передача цих речовин у місця позбавлення волі), підозрюваним загрожує до 12 років ув’язнення і конфіскація майна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *