ЧЕРЕЗ НЕДБАЛІСТЬ ЕКС-НАЧАЛЬНИКА ОХОРОНИ ДЕРЖПІДПРИЄМСТВА МІНОБОРОНИ ЗАВДАНО ЗБИТКІВ НА СОТНІ ТИСЯЧ

Вінничина Кримінал

У результаті неналежного контролю колишнього начальника охорони за несенням служби підлеглими, були спричинені тяжкі наслідки державним інтересам. Чоловіку загрожує до п’яти років ув’язнення з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Вінницької області.

За інформацією слідства, у 2021 році 57-річний фігурант, обіймаючи на той час посаду начальника охорони одного з відділів державної установи, через нездійснення належного контролю за несенням служби підлеглими щодо охорони земельних ділянок, котрі відносяться до земель Міністерства оборони України, допустив самовільне зайняття частини земельної ділянки площею 7,5 га сторонніми особами та використання її за нецільовим призначенням – незаконно здійснено посів та вирощування сільськогосподарської продукції.

Збитки, заподіяні державі, за висновком судово-економічної експертизи становлять більш ніж 400 тисяч гривень.

Слідчі слідчого управління ГУНП у Вінницькій області повідомили про підозру фігуранту у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України (неналежне виконання службовою особою своїх службових обов’язків через несумлінне ставлення до них, що спричинило тяжкі наслідки державним інтересам).

Оперативний супровід досудового розслідування здійснює Управління СБУ у Вінницькій області, процесуальне керівництво – спеціалізована прокуратура у сфері оборони Південного регіону.

___________________________________________

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *