ЗА ЗАМОВНЕ ВБИВСТВО У ЖМЕРИНЦІ СИНА ЕКС-НАРДЕПА-РЕГІОНАЛА БУДУТЬ СУДИТИ У КИЄВІ

Вінничина Кримінал Суд

23 травня 2024 р. у Голосіївському райсуду Києва розпочнеться розгляд обвинувачення екс-депутата Жмеринської міськради від забороненої партії «ОПЗЖ» Віктора Жеребнюка в організації в серпні 2-023 р. замовного вбивства депутата цієї ж ради, але від партії «Батьківщина» Анатолія Житницького.

Віктора Жеребнюка обвинувачують у організації закінченого замаху на вбивство, вчиненого з корисливих мотивів на замовлення та ще й в незаконному поводженні із зброєю (ч. 3 ст. 27, ч. 2 ст. 15, п. п. 6, 11 ч. 2 ст. 115 та ч. 1 ст. 263 КК України).

Віктор Жеребнюк – син іншого Віктора Жеребнюка, колишнього депутата Верховної Ради від Партії регіонів (2012-2014 рр), колишнього міського голови Жмеринки (1998-2002 і 2006-2010 рр.), колишнього голови Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації (2010-2012 рр.). У 2020 р. Жеребнюк-старший завів у Жмеринську міськраду від забороненої «ОПЗЖ» цілий сімейний підряд, депутатські мандати отримали він сам та його син Віктор і дочка Анна.

Потім, у березні 2023 р. всі депутати Жмеринської міськради від «ОПЗЖ» (Анна Жеребнюк, два Віктор Жеребнюки, Володимир Слободянюк та Валерій Кушер написали заяви про складання повноважень.

А у серпні 2023 р. Вінниччину сколихнула новина про затримання Жеребнюка-молодшого, який замовив вбивство діючого депутата Жмеринської міськради Анатолія Житницького.

У Державному бюро розслідувань, яке вело розслідування цього криміналу, нещодавно повідомили про фінальні результати своєї роботи.

Жеребнюк-старший під час повномасштабного вторгнення рф виїхав з України та фактично не виконує депутатські обов’язки. Натомість його бізнесові та політичні інтереси у місті й регіоні представляв син, який торік добровільно склав повноваження депутата міськради.

«На початку 2023 р. в його батька загострився конфлікт з іншим депутатом на тлі блокування розгляду місцевою радою його особистих бізнесових питань, пов’язаних із відведенням земельних ділянок під будівництво. Син вирішив «допомогти» батьку та планував організувати замовне вбивство депутата – члена постійної земельної комісії Жмеринської міської ради. Організатор знайшов посередників, яким доручив підібрати виконавців вбивства та надав їм інформацію про майбутню жертву. За це він пообіцяв заплатити 8500 доларів», – йдеться у повідомленні ДБР.

У ході спецоперації працівники ДБР імітували вбивство та зробили постановчі фотографії, які посередник продемонстрував замовнику. А після передачі грошей за злочин організатора затримали «на гарячому».

З серпня по теперішній день Жеребнюк-молодший знаходиться під арештом.

~~~~~~~~    ~~~~~~~~

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням:

1 thought on “ЗА ЗАМОВНЕ ВБИВСТВО У ЖМЕРИНЦІ СИНА ЕКС-НАРДЕПА-РЕГІОНАЛА БУДУТЬ СУДИТИ У КИЄВІ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *