ГОЛОВНОГО  ГІДРОМЕТЕОРОЛОГА ВІННИЧЧИНИ ЗВИНУВАТИЛИ У ФОРМАЛЬНІЙ КОРУПЦІЇ

Вінниця Боротьба з корупцією Прокуратура

Впродовж 2022 р. очільник Вінницького обласного центру з гідрометеорології Юрій Власов підписав 11 наказів про преміювання дружини (співробітниці центру) на майже 70 тис. грн., але не повідомив про це безпосереднє керівництво, тобто не вжив заходів щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів. Згідно з українським законодавством, це є т. з. «формальною корупцією», яка підпадає під адміністративну відповідальність з паралельним внесенням порушника до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення.

Про притягнення Юрія Власова до відповідальності за корупційні правопорушення повідомила прес-служба Вінницької обласної прокуратури.

«Прокурором Вінницької обласної прокуратури у суді доведено винуватість очільника Вінницького обласного центру з гідрометеорології у вчиненні адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією (ч. ч. 1, 2 ст. 172-7 КУпАП)», – наголосили речники прокуратури.

За словами прокурорської прес-служби, рішенням суду Юрія Власова визнано винним у вчиненні адміністративних правопорушень та призначено штраф, законність якого підтверджена в апеляції. Наразі прокуратурою встановлюється наявність підстав для вжиття заходів представницького характеру щодо стягнення з винуватого завданої державним інтересам шкоди.

~~~~~~~~    ~~~~~~~~

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням:

1 thought on “ГОЛОВНОГО  ГІДРОМЕТЕОРОЛОГА ВІННИЧЧИНИ ЗВИНУВАТИЛИ У ФОРМАЛЬНІЙ КОРУПЦІЇ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *