ГРОЙСМАНІВСЬКА ОСІНЬ В ОБЛРАДІ: ЗЕМЕЛЬНИЙ ДЕРИБАН ТА МАСШТАБНА ПРИВАТИЗАЦІЯ (документи)

Вінниця Аналітика Вінничина

Депутат Вінницької облради Євгеній Шаповалов на своїй сторінці в соцмережах зазначає, що монобільшістю в облраді від партії «Українська стратегія Гройсмана» на найближчій сесії готується земельний дерибан та масштабна приватизація комунальної нерухомості.

«Осінь монобільшості УСГ в облраді» – озаглавив свій допис Шаповалов.

За інформацією депутата, у порядку денному найближчої сесії облради 7 земельних питань. Серед них безоплатна передача під будівництво міській раді земельної ділянки площею 2,3 га.

«І не подивишся, що це за ділянка. Бо ж воєнний стан», – вказує Євгеній Шаповалов, очевидно, маючи на увазі, що функціонування Державного земельного кадастру після широкомасштабного військового вторгнення армії рф в Україну призупинене.

«Ось це зараз реально важливі задачі для облради – підігравати міськраді», – обурюється депутат.

В той же час, з аналітичної записки начальника управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області Сергія Кушніра можна зрозуміти, що мова йде про земельну ділянку площею 2,3610 га, яка розташована у Вінниці по вулиця Сергія Зулінського, 9 і яка закріплена на праві постійного користування за Вінницьким обласним комунальним спеціалізованим лісогосподарським підприємством «Віноблагроліс».

За інформацією Євгенія Шаповалова, окремим питанням на найближчій сесії облради також буде розглядатись приватизація майна, в тому числі по центральних вулицях Вінниці – Соборній, Театральній та Пирогова.

«Депутати від УСГ, ось дивіться, ви самі знаєте де ці ділянки чи ці об’єкти? Тільки чесно. І не треба про розгляд проектів рішень на комісіях. З них реально впливові лише дві. Для чого це робити таке зараз – не розумію», – звертається Євгеній Шаповалов до колег-депутатів облради від правлячої партії «Українська стратегія Гройсмана».

«Спершу звільнення лікарів при сумнівних правових підставах. Потім хаотично організована робоча група щодо загибелі риби, яка має ознаки політичного замовлення. Тепер це», – продовжує депутат.

Окремо він звернувся до голови облради В’ячеслава Соколового.

«У нас з Вами непрості, але чесні робочі взаємовідносини. Прошу пояснити. Щоби що це все?», – наполягає Євгеній Шаповалов.

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням:

1 thought on “ГРОЙСМАНІВСЬКА ОСІНЬ В ОБЛРАДІ: ЗЕМЕЛЬНИЙ ДЕРИБАН ТА МАСШТАБНА ПРИВАТИЗАЦІЯ (документи)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *