КВАРТИРНІ АФЕРИСТИ У ВІННИЦІ: 11-РІЧНУ КІРУ, ЇЇ МАМУ ТА ДІДУСЯ З ІНВАЛІДНІСТЮ ВИГАНЯЮТЬ НА ВУЛИЦЮ

Вінниця Кримінал

В антикорупційну громадську організацію «Ліга Справедливості України» звернулись вінничани, які заявили про афери з квартирами у нашому місті. За їхніми словами, прикриваючись посадами та регаліями, деякі особи проводять різні оборудки щодо малозахищених людей. За розслідування беруться наші журналісти. Тому звертаємось до поліції, суддів та прокурорів з проханням чесно та відкрито розслідувати справу, мова про яку піде далі. Одна з жінок, яка бореться за повернення своєї квартири розповіла нам свою історію. Через аферу, у яку вона потрапила, тепер її 11-річна донька Кіра та батько з інвалідністю можуть залишитись на вулиці. Ось, що розповіла жінка, яка бореться за повернення свого майна:

– У кризовий період мого життя з’явився чоловік, який ставився до мене з розумінням. Я довірилась йому. Але, це стало фатальною помилкою. Замість того, щоб будувати зі мною сімейні стосунки, він постійно приносив додому алкоголь. І з кожним днем все більше і більше. Далі — завів мене в запій. Щоранку я прокидалась і вже до ліжка мені приносив стакан із горілкою. Так продовжувалось 4 місяці. Я сама не розуміла, що роблю. І спивалась. Коли я була несвідомою, або відверто кажучи п’яною, він запропонував мені відкрити бізнес. І під заставу для інвестицій, чоловік вмовив мене віддати квартиру. Несвідомо, я пішла на цей крок, і вже за декілька днів нотаріус оформив угоду. Яка ледь не коштувала мені життя. Бо вже за декілька днів мені заявили, що квартира не моя. Я не розуміла, що відбувається. А далі — розповіла все знайомим. Коли вони втрутились у справу, то дізнались, що замість застави чоловік оформив угоду купівлі-продажу. І, незважаючи на те, що я була п’яна та не розуміла, що відбувається, нотаріус завірив дану угоду. Мої знайомі завезли мене в лікарню. Я довго відходила від запою, в який мене затягнув цей чоловік. Та коли вже прийшла до тями, зрозуміла, що це був аферист, який лише хотів відібрати у мене квартиру. Я пройшла поліграф, тобто детектор брехні, де підтверджено, що я стала заручницею ситуації. Ми написали заяву в поліцію, подали позов до суду, але справу «замилюють». І «новий власник» моєї квартири заявляє, що з правоохоронцями вже все «порішав». Виявляється, що аферист діяв у змові із головою ОСББ.

Від редакції «Ми Вінничани»: коли наші журналісти почали вивчати справу, то зрозуміли, що у Вінниці дана ситуація не поодинока. Потерпілих від дій цих зловмисників багато. «Ліга Справедливості України» вивчає дані випадки та передає на центральні правоохоронні органи. Просимо вінницьких поліцейських, прокурорів, суддів справедливо розібратись у даному злочині, покарати винних та відновити законність. Детальне розслідування цієї справи читайте незабаром.

~~~~~~~~    ~~~~~~~~

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *