СПРАВА ПРИНЦИПУ: НАВІЩО ВІННИЧАНИН СУДИВСЯ З КИЇВСТАРОМ ЗА 150 ГРИВЕНЬ?

Вінниця Суд Суспільство

Вінничанин Юрій Холодков, клієнт «Київстару», вимагав стягнути з мобільного оператора на свою користь 150 грн. Ці гроші, на його думку, він заплатив за ненадані послуги зв’язку. Також чоловік хоче компенсацію у розмірі 26 600 грн., бо вважає, що оператор нав’язує свої додаткові послуги, ставлячи перед фактом підключення послуги.

Юрій Холодков користувався запропонованою безкоштовною акційною послугою «Київстар ТВ Сімейний». Після закінчення акції він відмовився від послуги та відключив її, про що отримав підтвердження. Згодом надійшло повідомлення про підключення послуги, на яке не звернув уваги через зайнятість на військовій службі.

Чоловік поповнив рахунок на 156 грн., але плату за місячний пакет послуг не зарахували, проте списали за послугу «Київстар ТВ Сімейний», яка становила 120 грн. на місяць та додатково 20 грн. на день за пакет послуг зв’язку. Після цього він відключив цю послугу через оператора, проте залишився без сплати послуг зв’язку на місяць. Клієнт вважає, що оператор нав’язує свої додаткові послуги, ставлячи перед фактом підключення сервісу.

В свою чергу, у «Київстарі» заявили, що матеріали справи не містять посилань та доказів, з яких було б видно, що номер телефону належить позивачу, а не іншій особі. Крім того, немає посилання на конкретну норму закону, якою він обґрунтовує свої вимоги. Також немає доказів завдання йому моральної шкоди.

2 жовтня 2023 р. Вінницький міськсуд відмовив Юрію Холодкову у задоволенні позову до «Київстару», заваживши, що його аргументи бездоказові.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *