РАЙСУД НА ВІННИЧЧИНІ ОЧОЛИЛА СУДДЯ У ВІДРЯДЖЕННІ

Вінничина Суд

Збори суддів Козятинського міськрайонного суду Вінницької області нарешті визначились із керівником установи. Цю посаду довірили судді, яка щойно була відряджена до суду.

За результатами проведеного таємного голосування на посаду голови обрано Надію Щербу. Щоправда, оскільки її тимчасово переведено з Піщанського районного суду, то термін її повноважень на цій посаді закінчиться із закінченням терміну відрядження.

Наразі в суді залишилося працювати лише 3 судді (включаючи новообрану голову суду) з 8 за штатним розкладом.

Надія Щерба у вересні 2010 р. була призначена суддею Піщанського районного суду Вінницької області. У грудні 2017 р. призначена на цю посаду безстроково. У вересні нинішнього року її відряджено до Козятинського міськрайонного суду. Рішенням зборів суддів вона уповноважена здійснювати кримінальне провадження щодо неповнолітніх.

Довідка.

Ще у минулому році було вирішено підсилити Козятинський суд суддею з окупованих територій, шляхом тимчасового відрядження.

Рішенням голови Верховного Суду від 4 травня 2022 р. до Козятинського міськрайонного суду була відряджена суддя Мелітопольського міськрайонного суду Запорізької області Юлія Честнєйша, яка на посаду судді у Мелітополі була призначена тільки у липні 2020 р., а до цього працювала помічником судді в цьому ж суді.

Однак, з невідомих причин, Юлія Честнєйша так і не прибула до Козятинського міськрайонного суду і, відповідно, не приступила до здійснення правосуддя.

У підсумку, 27 квітня 2023 р. Вища рада правосуддя оголосила про нову спробу відрядження двох суддів до Козятинського міськрайонного суду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *