ЗАМІСТЬ ВЛАСЮК АДРОНІЙЧУК: У ВІННИЦЬКІЙ МІСЬКРАДІ НОВИЙ СТАРИЙ ДЕПУТАТ

Вінниця Політика

12 січня на сесії Вінницької міськради був представлений новий депутат – від партії «Українська стратегія Гройсмана» Роман Адронійчук. Він отримав мандат замість депутатки “стратегів”  Алли Власюк, яка у грудні минулого року достроково склала депутатські повноваження. Роман Адронійчук був депутатом міської ради від “стратегів” і в минулому скликанні.

Роман Степанович Андронійчук народився 1 липня 1984 року у селищі Глибока Чернівецької області. Після закінчення у 2001 році міського ліцею №3 медичного профілю у місті Чернівці, він вступив до Буковинського державного медичного університету на факультет “Лікувальна справа”. Через два роки Андронійчук перевівся до Вінницького національного медичного університету ім. Пирогова. У 2006 році він отримав диплом за спеціальністю “Стоматологія”. Але став займатись бізнесом.

Керував відділом комерційної нерухомості у будівельному концерні “Поділля”, очолював ТОВ “Поділлятрейдінвест-А”, став власником та кінцевим бенефіціар приватного підприємства у сфері будівництва “Беновен”.

_______________________________________

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *