ЗВІЛЬНИЛИ СУДДЮ ВІННИЦЬКОГО АПЕЛЯЦІЙНОГО СУДУ

Вінниця Суд

Сьогодні Вища рада правосуддя вирішила звільнити з посади судді Вінницького апеляційного суду Марину Якименко, яка подала заяву про відставку. Повідомляє пресслужба Вінницького апеляційного суду.

Служителька Феміди народилася на Донеччині. Правничу освіту здобула в Національній юридичній академії імені Ярослава Мудрого. Своє перше судове засідання провела 2002 року в Замостянському районному суді Вінниці. Працювала потім у Ленінському райсуді міста.

В суді ж апеляційної інстанції Марина Якименко здійснювала правосуддя майже 15 років. Розглядала цивільні справи та справи про адміністративні правопорушення.  

Від «Ми Вінничани».
Суддя Марина Якименко – старша дочка колишнього голови господарського суду Вінницької області Миколи Баранова, який разом з дружиною володіє 7 га землі та живе у так званому «Вінницькому межигір’ї».
І сама Марина Якименко вже багато років проживає у чималому будинку площею 380 кв. метрів вартістю понад 2 млн. грн. Звичайно, будинок записаний не на неї, а на її чоловіка – Костянтина Якименко, офіційними доходами якого, як приватного підприємця, важко пояснити дорогу нерухомість.
Проект PROSUD, який спрямований на контроль діяльності суддів, Мариною Якименко зацікавився давно і навіть присвятив їй власне розслідування.

______________________________________________

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *