ВІННИЦЬКА ОБЛРАДА НЕСПОДІВАНО ВТРАТИЛА ЗАСТУПНИКА ГОЛОВИ

Вибори Вінниця Політика

Заступник голови Вінницької облради Дмитро Чаленко достроково припинив свої повноваження, але депутатом залишається. Про це він повідомив на своїй сторінці в соцмережах.

Чаленко наголосив, що продовжуватиме діяльність як радник голови облради на громадських засадах та активно займатиметься благодійністю, підтримуватиме українську армію з командою Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу.

Чому пішов Чаленко, достеменно невідомо, але аномальна кількість заступників голови облради у Вінниці (чотири попри «традиційних» двох) не раз ставала приводом для критики.

Довідка.

Дмитро Чаленко став депутатом Вінницької облради 8 скликання, як «списочник» партії «Українська Стратегія Гройсмана», на той час він був головою правління ПАТ «Вінницький олійножировий комбінат». 20 листопада 2020 р. його обрали заступником голови Вінницької облради. Чаленко також був депутатом облради 7 скликання, але в якості мажоритарника-висуванця партії «Блок Петра Порошенка», виконував обов’язки представника голови Вінницької ОДА (Валерія Коровія) в облраді.

1 thought on “ВІННИЦЬКА ОБЛРАДА НЕСПОДІВАНО ВТРАТИЛА ЗАСТУПНИКА ГОЛОВИ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *