ЧИ СПРАВДІ НА ФРОНТІ З’ЯВИЛИСЬ ПУТІНСЬКІ ЖІНОЧІ БАТАЛЬЙОНИ СМЕРТНИЦЬ?

Війна

В полосі оборони 110-ої окремої механізованої бригади ім. генерал-хорунжого М. Безручка (110 ОМБр, в/ч А4007) знищено 2 взводи рашистських жінок-штурмовиків, які намагалися захопити позиції ЗСУ. Про це повідомив відомий АТОвець з Донбасу Володимир Шилов.

Правда, Шилов зазначив, що його інформація отримана тільки від одного джерела з «нуля», а тому по всім канонам використання рашистами в якості штурмовиків жінок (на думку Шилова зечок) є не до кінця підтвердженою.

В той же час, військовий оглядач Олександр Коваленко, який завжди має інсайди, котрі згодом підтверджуються, також проінформував про вперше зафіксовану в кінці червня 2024 р. діяльність на фронті підрозділів «Шторм-Z», які складаються з жінок, мобілізованих з російських тюрм.

На думку Олександра Коваленка, небезпеку від «жіночих груп» не можна недооцінювати. Бо такі загони, діючи як диверсійно-розвідувальні групи (ДРГ), можуть проникати в ближній тил, видаючи себе за місцевих жителів.

Жінки з цих підрозділів можуть:

  • Входити в довіру до військових, пропонуючи їм сексуальні послуги.
  • Розвідувати важливу інформацію про розташування та діяльність українських підрозділів.
  • Вночі вбивати українських військових, які залишають їх на нічліг або запрошують до себе.

Про російських зечок, які у росії були ув’язнені за тяжкі злочини і які прийшли воювати в Україну написав і екс-мер Умані (2014-2020 рр.) Олександр Цебрій, котрий зараз воює у складі 58 окремої мотопіхотної бригаді ім. гетьмана І. Виговського,

Олександр Цебрій зазначає, що на напрямку, який боронить одна з бригад ЗСУ, штурмові дії проводять «істоти виключно жіночої статі».

«Всі були ув’язнені за важкі злочини, їхні дії на полі бою відрізняються винятковою жорстокістю і зухвальством. В полон не здаються, для себе мають гранату», – зазначає Цебрій.

За словами екс-мера Умані, такі історії спростовують твердження деяких людей, що так званий президент росії володимир путін поганий, але прості російські люди хороші.

«Ми колись жили в одній країні, навчались за однією шкільною програмою, мультфільми та дитячі фільми дивились однакові, слухали «КІНО», «ДДТ», «Машину времени»… Скажіть, що не так з цими людьми, як таке може бути?», – запитує Олександр Цебрій. Втім, це його питання риторичне.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *