НА ХАРКІВСЬКОМУ НАПРЯМКУ ЗАГОСТРЮЄТЬСЯ СИТУАЦІЯ

Війна

За минулу добу було зафіксовано 79 бойових зіткнень.
Ворожа активність продовжується, зосереджуючись на Покровському напрямку. Українські силовики міцно тримають оборонні позиції, гостро реагуючи на агресивні дії противника.

Російські терористи знову влаштували ракетний удар по мирній інфраструктурі міста Миргород, демонструючи свою жорстокість.

На Харківщині триває протистояння, де російські війська п’ять разів вчинили напади на позиції українських військ. У населеному пункті Вовчанськ противник намагається прорвати оборону. За підтримки авіації ворожі сили атакують район Липці. Також постраждали Веселе та Уди. В результаті цих бойових дій втрати противника склали 35 вбитими та пораненими, а також було знищено 14 одиниць ворожої техніки.

На Куп’янському напрямку також сталися атаки ворога. Загалом тут зафіксовано чотири бойові зіткнення.

У районі Лиманського напрямку ворожа інтенсивність дій зросла до п’яти атак, одна з яких ще триває.

На Краматорському напрямку ворог провів 13 атак близько місцевості Часовий Яр.

Противник продовжує посилювати свої дії на Покровському напрямку, де кількість бойових зіткнень зросла до 30. Ворожа авіація була активна в районі населеного пункту Уманське.

На Курахівському напрямку російські війська восьмий раз намагалися провести штурм. Оборонні сили успішно відбили всі атаки неподалік Костянтинівки, Новомихайлівки та Красногорівки.

На Времівському напрямку ворог провів вісім спроб витіснити наші підрозділи з їхніх позицій біля Старомайорського, Микільського та Урожайного. Загарбники зазнали відсічі та відійшли.

На Придніпровському напрямку окупанти продовжують свої атаки на позиції українських захисників біля Кринок. З початку доби вони атакували шість разів, але зазнали втрат і відійшли. Деталі уточнюються.

На інших напрямках ситуація залишається стабільною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *