РФ ПЕРЕКИДАЄ ВІЙСЬКА У БІЛОРУСЬ

Війна

Очільник Центру протидії дезінформації Андрій Коваленко зазначив, що Україна відстежує все, що стосується пересування росіян. За якого словами, весь кордон з Білоруссю — це фронт.

На фоні наступу ЗС РФ у Харківській області почали з’являтись повідомлення щодо активізації росіян у Білорусі. Андрій Коваленко, голова Центру протидії дезінформації при Раді національної безпеки і оборони України зазначає, що новини про перекидання туди російської техніки – це передчасні “страшилки”. Про це він повідомив на своєму Telegram-каналі.

Коваленко повідомив, що будь-яка активність росіян в Білорусі відстежується, тому Україна володіє ситуацією.

Новини про перекидання у Білорусь російської техніки, а також аналітику окремих експертів про “велику загрозу” Коваленко називає “передчасними страшилками”.

“Всім зрозуміло, що весь кордон з білорусами та Росією — це фронт. Десь він активний, десь – ні”, — пояснив голова ЦПД, та зазначив, що наразі схоже на те, що Росія може використати карту Білорусі інформаційно для відтягування додаткових сил і ресурсів ЗСУ у той бік, імітуючи загрозу.

“Але варто також пам‘ятати, що з 2022 року готовність армії до провокацій з тієї сторони також є”, — резюмував Коваленко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *