ШМИГАЛЬ РОЗПОРЯДИВСЯ СТВОРИТИ НА ВІННИЧЧИНІ ТАБІР ДЛЯ ПОЛОНЕНИХ РОСІЯН

Війна Вінничина

Кабмін виділив 3,2 млн. грн. на перепрофілювання державної установи «Могилів-Подільська виправна колонія (№ 114)» в табір для тримання російських військовополонених. Табір буде мати назву «Захід 2».

Про це йдеться в розпорядженні Кабінету міністрів №1005 від 3 листопада 2023 р.

Згідно з розпорядженням, Міністерство юстиції отримає 3,198 млн. грн. для здійснення заходів із перепрофілювання державної установи «Могилів-Подільська виправна колонія (№114)» Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань на табір для тримання військовополонених.

Довідка.

Перший табір для російських військовополонених під назвою «Захід 1» був облаштований у травні 2022 р. на території виправної колонії у Львівській області. Для його функціонування влада виділила 56 млн. грн. у 2022 р. та 20,48 млн. грн. за перші шість місяців 2023 р.

Могилів-Подільську виправну колонію (№114) було утворено у 1983 р. у казармах колишнього артилерійського полку, як виховний трудовий профілакторій із лімітом наповнення 300 осіб.

У 1992 р. профілакторій реорганізували в установу виконання покарань посиленого режиму із лімітом наповнення 300 осіб.

У 2004 р. Могилів-Подільська виправна колонія була перепрофільована на установу середнього рівня безпеки.

В колонії є власне підприємство, де виготовляється продукція з металопрокату, каменю, деревини, також здійснюється шиття одягу та виготовлення товарів народного вжитку та будівельних матеріалів.

Так виглядає державна установа «Могилів-Подільська виправна колонія (№ 114)» зараз:

1 thought on “ШМИГАЛЬ РОЗПОРЯДИВСЯ СТВОРИТИ НА ВІННИЧЧИНІ ТАБІР ДЛЯ ПОЛОНЕНИХ РОСІЯН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *