У ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ ГОЛОВНОКОМАНДУВАЧ ЗСУ ЗАКЛИКАВ ВСІХ ГРОМАДЯН ВСТУПАТИ ДО ЛАВ СИЛ ОБОРОНИ

Війна ЗСУ Україна

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський привітав громадян та насамперед захисників і захисниць України з Днем Конституції.

«Дякую вам, дорогі воїни! Саме завдяки вам ми сьогодні можемо відзначати це велике національне свято, маючи власну державу. Українці – волелюбний народ. Мабуть, жоден народ у світі так жертовно не бореться за власну свободу і власні права! Втім, варто пам’ятати, що Конституція передбачає не лише права і свободи, але й покладає на кожного громадянина України обов’язки!» – наголосив головнокомандувач.

Олександр Сирський нагадав, що ст. 65 Конституції України наголошує, що Захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України, шанування її державних символів є обов’язком громадян України.

«Це стаття Конституції України особливо символічна і важлива зараз, в час повномасштабної російської агресії. Шануючи права – мусимо не забувати про обв’язки. Ніхто крім нас не захистить Україну! Тому, закликаю усіх громадян ставати до лав Сил оборони!» – підсумував головнокомандувач ЗСУ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *