ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРИКИ: ЯК ПІДКЛЮЧИТИСЯ ДО НАЦІОНАЛЬНОГО РОУМІНГУ

Війна Технології

Відключення електроенергії в Україні можуть призвести до проблем з мобільним зв’язком. Однак українці мають можливість перемикатись на мережу інших мобільних операторів у разі, якщо мережа одного з них недоступна.

При чому можливість ця доступна для абонентів усіх операторів – Vodafone, «Київстар» та lifecell. Щоб скористатися функцією, потрібно вимкнути автоматичний вибір мережі в установках телефону. Зокрема:

  • Android: налаштування – мобільна мережа (або підключення) – оператор.
  • iOS: параметри – стільникові дані – вибір мережі.

Після цього потрібно знайти та вибрати доступну мережу: Vodafone UA, UA-KYIVSTAR чи LIFECELL. Якщо підключитися не вдалося, спробувати ще раз або вибрати іншу мережу. Після підключення перевірити можливість здійснювати дзвінки та надсилати SMS.

При цьому тарифи не змінюватимуться. Однак слід щодня перевіряти, чи не з’явився зв’язок у «рідного» оператора і, якщо з’явився, повертатися до нього.

Водночас, у «Київстарі» радять увімкнути автовибір мережі після всіх налаштувань. «Це дозволить автоматично перемикатися на мережу, де є зв’язок», – зазначаять речники оператору мобільного зв’язку.

У той же час, у Vodafone визнають, що підключення національного роумінгу може створити додаткове навантаження на мобільні мережі. У зв’язку з цим, щоб усі абоненти мали доступ до зв’язку, там радять:

  • відключити автозавантаження в месенджерах та інших додатках – наприклад, автоматичне оновлення у Play Market та App Store через мобільні мережі;
  • у налаштуваннях смартфона заборонити програмам, що працюють у фоновому режимі, використовувати мобільний трафік;
  • встановити нижчу якість відео на YouTube та інших відеострімінгових сервісах;
  • за наявності слід використовувати Wi-Fi.

«До того ж абонентам важливо щодня намагатися повернутись (підключитися) до мережі свого оператора. Вручну або увімкнувши автовибір мережі», – наголосили у Vodafone.

~~~~~~~~    ~~~~~~~~

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *