ЗЕЛЕНСЬКИЙ ВИРІШИВ, ЩО ГЕНЕРАЛ З РОСІЙСЬКОЇ ВОЛОДИМИРИВЩИНИ БУДЕ ВОЮВАТИ З МОСКОВІТАМИ КРАЩЕ, НІЖ ГЕНЕРАЛ З ЖИТОМИРЩИНИ

Війна Зеленський ЗСУ Україна

Головнокомандувачем ЗСУ став Олександр Сирський. Про це оголосив президент України Володимир Зеленський ввечері 8 лютого 2024 р.

Зеленський подякував попередньому головнокомандувачу Валерію Залужному за два роки захисту, наголосивши, що вони «відверто поговорили сьогодні про те, що потребує змін в армії».

«Термінових змін. Я запропонував генералу Залужному бути й надалі разом у команді Української держави. Буду вдячний за його згоду», – зазначив Зеленський.

Також Володимир Зеленський повідомив, що «відсьогодні до керівництва Збройними Силами України приступає нова управлінська команда».

«Я хочу, щоб бачення війни було єдиним і в наших воїнів у Роботиному чи Авдіївці, і в Генеральному штабі та на Ставці. Я провів десятки розмов із командирами різного рівня. Зокрема, сьогодні говорив із бригадними генералами Андрієм Гнатовим, Михайлом Драпатим, Ігорем Скибюком та полковниками Павлом Палісою і Вадимом Сухаревським. Усі вони розглядаються на керівні посади в армії та служитимуть під проводом найбільш досвідченого українського командувача. Він має успішний досвід захисту – провів Київську оборонну операцію. Він має також і успішний досвід наступу – Харківської визвольної операції. Я призначив генерал-полковника Сирського Головнокомандувачем Збройних Сил України», – сказав президент України.

Зеленський також додав, що «сьогодні ж говорив із генералами Мойсюком та Забродським. Їх досвід – на службі державі».

Довідка.

Олександр Сирський командував Сухопутними військами України з 2019 р. Того ж року став командувачом оперативно-стратегічного угруповання військ «Хортиця».

Народився Сирський 26 липня 1965 р. в Новинках Володимирської області (рф). У 1982 р. закінчив Московське вище загальновійськове командне училище. У 1996 р. закінчив з відзнакою Академію Збройних Сил України (оперативно-тактичний рівень), у 2005 р. – Національну академію оборони України. З 2017 р. командував Антитерористичною операцією, у 2019 р. став командувачем Об’єднаних сил. Герой України.

~~~~~~~~    ~~~~~~~~

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *