РОСІЯНИ РОЗПОВСЮДЖУЮТЬ НОВИЙ ФЕЙК ЩОДО ОЛЕНИ ЗЕЛЕНСЬКОЇ

Зеленський Технології Шизофренія

Російські ЗМІ розповсюджують інформацію про те, що в окупованому Криму, в Ялті, виставили на аукціон квартиру дружини президента України Олени Зеленської.

Повідомляється, що лот нібито з’явився на сайті «ГІС Торги». Начебто російська влада виставила на аукціон раніше «націоналізовану» квартиру Зеленської у Ялті, оцінивши її у 24,6 млн. руб. Квартира знаходиться в Лівадії на вулиці Батуріна , її площа складає 119,5 кв. м. Крок аукціону визначили у 1,23 млн. руб.

При цьому звертає увагу, що жодне з подібних повідомлень не містить посилання на вказаний лот. А на самому «ГІС Торги» вказується, що подібний об’єкт у системі не знайдено. Тим не менш, повідомлення в російських ЗМІ рясніють подробицями майбутніх торгів. Повідомляється, що заявки приймають до 26 жовтня. Для цього учасники аукціону мають внести завдаток розміром 50% від початкової ціни. Торги начебто відбудуться 30 жовтня.

Раніше, російська пропаганда розповсюджувала фейк про нібито «російський паспорт Олени Зеленської». Паспорт виявився низькоякісною підробкою з помилками в орфографії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *