наркотиків
Упродовж двох днів вінницькі правоохоронці задокументували одразу три випадки незаконного зберігання наркотичних речовин. Загалом із незаконного обігу вилучили близько 900 грамів заборонених засобів, а трьом фігурантам уже повідомили про підозру.
За інформацією поліції Вінничини, перший випадок стався 19 червня. Оперативники поліції зупинили 23-річного жителя Вінниці, який перевозив посилку, замасковану під звичайний чай. Під час перевірки правоохоронці виявили всередині близько півкілограма наркотичної речовини рослинного походження.
Того ж дня на вулиці Якова Шепеля поліцейські затримали 24-річну вінничанку. Під час огляду у неї вилучили близько 100 грамів наркотиків.
Ще одного підозрюваного викрили 20 червня неподалік від одного з торговельних центрів міста. У 40-річного чоловіка правоохоронці знайшли три поліетиленові пакети із речовиною загальною вагою близько 300 грамів.
Усі вилучені речовини направили на експертне дослідження. Затриманих помістили до ізолятора тимчасового тримання в порядку, передбаченому законодавством.
За процесуального керівництва Вінницької окружної прокуратури слідчі повідомили всім трьом фігурантам про підозру за ч. 3 ст. 309 КК України — незаконне придбання, зберігання або перевезення наркотичних засобів в особливо великих розмірах.
Санкція статті передбачає до восьми років позбавлення волі. Наразі суд має визначити підозрюваним запобіжні заходи, а досудове розслідування триває.
За обставинами справи правоохоронці також перевіряють можливу причетність затриманих до розповсюдження наркотиків через так звані «закладки». Остаточні висновки слідство робитиме після проведення необхідних експертиз та слідчих дій.


