Посилка з «чаєм» та «веселі пакетики»: у Вінниці поліція перехопила майже кілограм наркотиків

Вінниця Поліція

наркотиків

Упродовж двох днів вінницькі правоохоронці задокументували одразу три випадки незаконного зберігання наркотичних речовин. Загалом із незаконного обігу вилучили близько 900 грамів заборонених засобів, а трьом фігурантам уже повідомили про підозру.

За інформацією поліції Вінничини, перший випадок стався 19 червня. Оперативники поліції зупинили 23-річного жителя Вінниці, який перевозив посилку, замасковану під звичайний чай. Під час перевірки правоохоронці виявили всередині близько півкілограма наркотичної речовини рослинного походження.

Того ж дня на вулиці Якова Шепеля поліцейські затримали 24-річну вінничанку. Під час огляду у неї вилучили близько 100 грамів наркотиків.

Ще одного підозрюваного викрили 20 червня неподалік від одного з торговельних центрів міста. У 40-річного чоловіка правоохоронці знайшли три поліетиленові пакети із речовиною загальною вагою близько 300 грамів.

Усі вилучені речовини направили на експертне дослідження. Затриманих помістили до ізолятора тимчасового тримання в порядку, передбаченому законодавством.

За процесуального керівництва Вінницької окружної прокуратури слідчі повідомили всім трьом фігурантам про підозру за ч. 3 ст. 309 КК України — незаконне придбання, зберігання або перевезення наркотичних засобів в особливо великих розмірах.

Санкція статті передбачає до восьми років позбавлення волі. Наразі суд має визначити підозрюваним запобіжні заходи, а досудове розслідування триває.

За обставинами справи правоохоронці також перевіряють можливу причетність затриманих до розповсюдження наркотиків через так звані «закладки». Остаточні висновки слідство робитиме після проведення необхідних експертиз та слідчих дій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *